Breadcrumb

Santen zinātniskās prioritātes

Santena pieeja

Santen ir 130 gadus sena vēsture, izstrādājot acu kopšanas līdzekļus, kas  aizsargātu un palīdzētu saglabātu redzi. Santen uzmanības centrā vienmēr ir jaunu produktu izstrādāšana, nodrošinot pacientiem un veselības aprūpes speciālistiem pieeju inovatīviem medikamentiem, medicīnas ierīcēm un pakalpojumiem ne tikai Eiropā, bet arī visā pasaulē.
 
Kā oftalmoloģijā specializēts farmācijas uzņēmums, Santen piedāvā plašu medikamentu un medicīnas ierīču klāstu, kas aptver tādas terapeitiskās jomas kā sausā acs, glaukoma, katarakta, infekcija, alerģija un ar vecumu saistīta makulas deģenerācija (AMD).

Santen darbību un attīstību virza vēlme izprast un rast risinājumu to cilvēku vajadzībām, kuriem ir acu veselības vai redzes problēmas. Mūsu produktu attīstības stratēģijas pamatā ir trīs jomas:

  • Rast risinājumus medicīniskajām vajadzībām;
  • Uzlabot tehniskos risinājumus;
  • Nodrošināt iespējami ātrāku jauno ārstēšanas metožu pieejamību.


Galvenā uzmanība tiek pievērsta medikamentu bez konservantiem izstrādei un palaišanai tirgū. Daudz tiek ieguldīts arī inovatīvu tehnoloģiju izpētē un izstrādē, kas papildina mūsu esošo un plānoto produktu klāstu.