Breadcrumb

Sadarbība ar Santen

Ilgtermiņa un ciešas sadarbības veidošana

Kāpēc izvēlēties sadarbību ar Santen?

Santen augstu vērtē ciešu sadarbību un  ilgtermiņā. Kā vidēja lieluma farmācijas uzņēmums, Santen sadarbojas ar inovatīviem partneruzņēmumiem, pētniecības institūtiem un akadēmiskajām aprindām. Tas palīdz paātrināt izpētes un izstrādes tempu, kā arī padziļināt izpēti un izstrādi, nodrošinot pacientiem ātrāku piekļuvi jauniem medikamentiem un  ārstēšanas metodēm.

Santen darbību motivē pacientu vajadzības un klientu apmierinātība. Mēs cenšamies uzlabot acu veselību un redzi visos iespējamos veidos, sākot no inovatīvu produktu izstrādes un pielāgošanas terapijai līdz pat risinājumu meklēšanai medicīnisko vajadzību aomierināšanai.

Mēs saprotam pacientu vajadzības pēc reālas veselības aprūpes nodrošināšanas, tāpēc  vēlamies, lai inovatīvas ārstēšanas metodes un medikamenti būtu pieejami visiem pacientiem.

Santen kā pilnībā integrēts, globāls uzņēmums ar vairākiem izpētes un produktu izstrādes centriem, ražošanas vietām, kā arī pārdošanas un mārketinga nodaļām spēj nodrošināt inovatīvu produktu un risinājumu pieejamību pacientiem un veselības aprūpes speciālistiem, vienlaikus nodrošinot veiksīgu sadarbību ar partneriem.