Breadcrumb

  1. Santen redzējums
  2. Par Santen

Par Santen

Santen Pharmaceutical ir viens no pasaules vadošajiem oftalmoloģijas farmācijas uzņēmumiem, kas dibināts Japānā pirms vairāk kā gadsimta un tagad tam ir pārstāvniecības visā pasaulē. Santen ir  oftalmoloģijas tirgus līderis Japānā. Eiropas tirgū Santen aktīvi ir pārstāvēts kopš 1994. gada un tas turpina augt un nostiprināt savas pozīcijas gan EMEA (Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā) valstu tirgos, gan visā pasaulē. Mēs neatlaidīgi pilnveidojam metodes kā uzlabot acu veselību un redzi pacientiem un cenšamies padarīt pieejamu inovatīvu ārstēšanu visiem pacientiem visās veselības aprūpes sistēmās. Mūsu uzmanības centrā ir tikai un vienīgi oftalmoloģija.

Kā vienīgo prioritāti uzstādot redzes saglabāšanu un uzlabošanu, pastāv milzīga un unikāla iespēja uzlabot pacientu dzīves kvalitāti, vienlaikus saglabājot spēcīgu un komerciāli efektīvu uzņēmumu. Pieaugot populācijai, pieaug arī to pacientu skaits, kuriem ir glaukoma un tīklenes traucējumi. Oftalmoloģisko recepšu zāļu tirgus strauji pieaug, jo pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, attīstās jaunas ārstēšanas un diagnostikas metodes. Taču oftalmoloģijā joprojām daudzas pacientu vajadzības nav apmierinātas. 

Oftalmoloģiskie recepšu medikamenti ir Santen pamatdarbība, kas sastāda vairāk nekā 80% no uzņēmuma neto pārdošanām visā pasaulē. Santen piedāvā arī bezrecepšu medikamentus acu slimību ārstēšanai un medicīnas ierīces, kā arī uztura bagātinātājus acu veselības uzturēšanai. EMEA reģionā Santen ir līderis glaukomas un sausās acs sindroma ārstēšanā - jomās, kurās uzņēmums nodrošina ārstēšanu katram no slimības veidiem un katrā slimības stadijā.  Santen paplašina arī medikamentu klāstu acu infekciju un alerģiju gadījumiem, kā arī ķirurģisko ierīču klāstu redzes korekcijas un glaukomas operācijām.